Шановні друзі!
Вітаю Вас на офіційному сайті наукового парку «ЧОРНОБИЛЬ»!
Парк створено за участі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління й Українського центру радіаційної безпеки (ТОВ»УЦРБ»).
Науковий парк «ЧОРНОБИЛЬ» розробляє та реалізовує проекти, що спрямовані на впровадження замкнутих циклів ресурсоспоживання, маловідходних та безвідходних технологій, забезпечує супроводження проектів та діяльність суб’єктів господарської діяльності у напрямку поліпшення екологічної безпеки. Наші експерти розробляють програмні та інші документи, здійснюють науково-експертну оцінку проектів та заходів з питань охорони навколишнього природного середовища та поводження з відходами.
Ми працюємо відповідно до чинного законодавства України, яким регулюється діяльність у науковій, науково-технічній та інноваційній сферах. Основна мета сайту – об’єктивне інформування громадськості щодо стану та захисту довкілля й населення від шкідливого впливу, а також його мінімізація.
На сторінках сайту ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність наукового парку «ЧОРНОБИЛЬ».
Зичу всім міцного здоров’я, миру та добра!

  Олександр Бондар

 ректор Державної екологічної академії
післядипломної освіти та управління
д.б.н., професор, член-кореспондент НААН України

 

ТОВ «Науковий парк Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління “ЧОРНОБИЛЬ» створено відповідно до Закону України «Про наукові парки», та затверджено:

  • листом Міністерства освіти та науки України № 1/11-7198 від 02.06.2016 року “Про погодження рішення щодо створення наукового парку та затвердження переліку пріоритетних напрямків його діяльності”;
  • наказом Міністерства освіти та науки України № 605 від 03.06.2016 року “Про затвердження переліку пріоритетних напрямків діяльності ТОВ “Науковий парк Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління “ЧОРНОБИЛЬ”.